Aktualności

Drodzy Studenci

Informuję, iż przed rozpoczęciem praktyk wakacyjnych istnieje obowiązek odbycie szkolenia z Ochrony Danych Osobowych oraz BHP, termin szkolenia zaplanowano na dzień 1.07.2021, godzina 8:00, aula POZ, budynek nr 5, ul. Żeromskiego 113.

Dział BHP i Ochrony Ppoż

Informujemy, że z dniem 03.11.2021r. Poradnia Reumatologiczna zmienia swoja lokalizację. Lekarze przyjmują w budynku nr 5 na I piętrze w gabinetach 139 i 141.

Szanowni Państwo
Wszystkie wizyty u lekarzy odbywają się osobiście, a teleporady realizowane są na prośbę pacjenta.
Centrum Zabiegowe i lądowisko w centrum miasta.

Centrum Zabiegowe i lądowisko w centrum miasta.

Szpital WAM połączył nowe ze starym. Jest Centrum Zabiegowe i lądowisko w centrum miasta. Link do artykułu: TUTAJ Fot. Tomasz Stanczak / Agencja Gazeta. Wyżej zamieszczone zdjęcia pochodzą z galerii zdjęć z w/w artykułu. httpsss://lodz.wyborcza.pl/lodz/51,35136,26200216.html?i=0

Informacja.

Informacja.

Wszystkie oferty pracy znajdziecie Państwo wybierając z górnego paska menu “Praca” a następnie “Oferty pracy”. Natomiast wszelkie oferty sprzedaży otrzymały osobną kategorię na naszej stronie internetowej na prawym panelu bocznym “Oferty Sprzedaży” Pozdrawiamy.

Ankieta dla pacjentów do Poradni Specjalistycznych i POZ.

Ankieta dla pacjentów do Poradni Specjalistycznych i POZ.

Szanowni Państwo, W związku z zagrożeniem zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, w celu usprawnienia procesu rejestracji i przyjęcia do Poradni Specjalistycznych i POZ Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM-CSW bardzo prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej Państwa stanu zdrowia oraz wywiadu epidemiologicznego. Ankietę można pobrać z załącznika poniżej lub przy wejściu do budynku POZ (stanowisko triage). • Załącznik 1